м. Дніпро, бул. Слави, 2-Б, ж/м Перемога-5

Послуга: Підбір окулярів

Якими повинні бути ідеальні окуляри для зору? Зручними, стильними, підкреслювати риси обличчя – безсумнівно. Але найголовніше — окуляри повинні бездоганно справлятися зі своїм основним завданням: забезпечувати можливість хорошого зору та зберігати здоров’я очей.

У підборі окулярів, будуть це перші ваші окуляри чи ви є вже «просунутим» користувачем, завжди потрібна допомога та консультація спеціаліста. Перевіркою зору та діагностикою займається лікар-оптометрист. Він проводить опитування пацієнта на існуючі проблеми з зором, здійснює апаратну діагностику зору, виписує рецепт на виготовлення окулярів, а також дає рекомендації щодо правильно носіння та звикання.

Пройти комплексну перевірку зору та підібрати окуляри ви можете в офтальмологічному центрі Amel Vision. Наші спеціалісти з оптометрії працюють на сучасному діагностичному обладнанні, надають вичерпні консультації та професійно підходять до підбору окулярів для дорослих та дітей.

Перш ніж отримати рецепт на виготовлення окулярів, необхідно пройти комплексну діагностику зору. Для цього кожен пацієнт проходить такі етапи:

 • Збір анамнезу, аналіз попередніх окулярів (якщо вони були)
 • Автокераторефрактометрія – дослідження оптичної сили ока
 • Вимірювання міжцентрової відстані за допомогою пупілометра
 • Дослідження зору вдалину монокулярно (визначення sph, cyl, ax) за допомогою проектора знаків, крос-циліндра та набору пробних лінз
 • Визначення характеру зору, бінокулярного балансу
 • Визначення очкової корекції, що переноситься
 • Визначення адідації за допомогою набору пробних лінз і таблиць з тестами поблизу (при пресбіопії)
 • Виписка рецепту на окуляри на основі отриманих даних

Переваги носіння корекційних окулярів

 • Такий вид корекції безпечніший, ніж корекція за допомогою м’яких контактних лінз. Носіння окулярів не потребує щоденного догляду, не загрожує ризиком занесення інфекції при неправильному догляді
 • Корекційні окуляри забезпечують комфортний чіткий зір. Правильно підібравши окуляри, людина вирішує багато зорових проблем
 • Окуляри дозволяють змінювати імідж, робити образ яскравішим та цікавішим

Якщо окуляри підбираються вперше, то фахівець може призначити вам повторний огляд. Це дозволить йому переконатися, що вони не доставляють вам дискомфорту під час використання та дають максимально можливу гостроту зору. Так, при складній адаптації до нової оптики, оптометрист може підібрати проміжний рецепт на окуляри для поступового звикання з подальшим посиленням корекції. В решті випадків повторний прийом рекомендовано проходити один раз на рік.

Важливо розуміти – якщо ви прийняли рішення почати носити окуляри для покращення зору, необхідно обов’язково отримати консультацію у спеціаліста. В жодному випадку не варто купувати готові корекційні окуляри на розкладках та в магазинах, які не спеціалізуються на виготовленні та підборі окулярів. Використовуючи такі окуляри, ви ризикуєте завдати суттєвою шкоди здоров’ю своїх очей. Також існує можливість недбалої перевірки зору безпосередньо в салонах оптики. Через великий потік людей, лікар – оптометрист не завжди може правильно і чітко провести діагностику і виписати пацієнту коректний рецепт.

Якщо оптометрист неправильно підібрав пацієнту окуляри, це може спровокувати головний біль, особливо якщо людина має астигматизм. Пацієнт відчуватиме постійний дискомфорт, втому очей, яка може перерости в хронічну.

Тому важливо звертатися до надійної офтальмологічної клініки, де досвідчені кваліфіковані лікарі працюють на сучасному обладнанні. Можливості офтальмологічного центру Amel Vision набагато вищі, ніж у звичайній оптиці – розширена діагностика, точні апарати, спеціалісти з широким діапазоном профілю. Не нехтуйте здоров’ям своїх очей та обирайте якісну діагностику у досвідчених спеціалістів Amel Vision!

Часто бувають випадки, коли окуляри рекомендують носити вже з дитячого віку. Перевірка зору та підбір окуліряв дітям дуже відрізняється від дорослого підбору. Підбір окулярів для дитячого зору потребує більшого обстеження очей, яке можна провести тільки у дитячого лікаря офтальмолога.

Навіть якщо у вашої дитини немає проблем із зором, це не гарантує в майбутньому, що його зір буде стовідсотковим. Проблема погіршення дитячого зору зараз є особливо актуальною, коли всюди нас оточують сучасні гаджети — планшети, ноутбуки, мобільні телефони.

Для дітей окуляри можуть бути рекомендовані у випадках виникнення ускладнень, які неможливо усунути шляхом лазерної корекції зору. Тому найчастіше корекційні окуляри застосовують при:

 • Косоокості
 • Астигматизмі
 • Короткозорісті
 • Далекозорості
 • Амбліопії

Часто при проблемах із зором у дітей лікар-офтальмолог додатково призначає апаратне лікування та різноманітні вправи для покращення стану зорових м’язів.

Батьки повинні звернутися за консультацією лікаря-офтальмолога, якщо помітили зміни у поведінці дитини. Наприклад, ваша дитина стала мружитися, низько нахиляється до зошита, пише крупніше, ніж раніше, тримає телефон близько до обличчя. Фахівець перевірить зір дитини та визначить чи потрібні їй окуляри. Перевірка може полягати у огляді очного дна та вимірі оптичної сили ока. Також може бути проведене комплексне обстеження.

Як обрати правильну оправу

Після отримання рецепту на виготовлення окулярів починається найцікавіше – вибір оправи. На сьогоднішній день асортимент оправ достатньо великий для того, щоб кожен зміг знайти те, що пасує саме йому. При виборі оправи для окулярів звертають увагу на:

 • Форму обличчя
 • Відтінок шкіри
 • Матеріал оправи.

Обирайте оправу, керуючись не тільки стилем та трендами, а, перш за все, комфортом. Оправа повинна бути легка, відповідати ширині голови, не стискати, не викликати головного болю чи дискомфорту. Також матеріал та вид оправи має відповідати параметрам ваших лінз – не бути занадто тонкою, якщо у вас велика корекція зору і не бути занадто масивною та товстою при невеликих корекціях.

Якщо у вас є проблеми із зором, але ви ніколи не носили окуляри, не бійтеся! Ми запрошуємо вас до офтальмологічного центру Amel Vision. Наші лікарі проведуть необхідну діагностику, дадуть відповіді на всі питання про носіння окулярів і  рекомендації щодо вибору способу корекції. Ми забезпечимо вам максимальний комфорт та задоволення від процесу вибору корекційних окулярів. Ми знаємо як допомогти вам бачити світ краще!

Наші переваги:

 •  Сучасне діагностичне обладнання
 • Досвідчені лікарі – оптометристи
 • Комфортне обстеження
 • Тисячі задоволених пацієнтів
 • Професійний підхід
 • Лінзи від провідних виробників

Записатися зараз