м. Дніпро, бул. Слави, 2-Б, ж/м Перемога-5

Іщенко Владислав Анатолійович

  • Amel Vision
  • Іщенко Владислав Анатолійович
Іщенко Владислав Анатолійович
  • Посада Офтальмохірург, лазерний хірург, кандидат медичних наук
  • Спеціалізація Офтальмохірург, лазерний хірург
  • Досвід 15 років

Лікар офтальмохірург, лазерний хірург, кандидат медичних наук.

Спеціалізація:
Техніка факоемульсифікації катаракти з імплантацією штучного кришталика будь-якого ступеня складності
імплантація псевдоакомодуючих та торичних ІОЛ.

Професійний досвід:
2003 – 2005 рр. – інтернатура кафедри очних хвороб Дніпропетровської державної медичної академії та інституту очних хвороб та тканинної терапії ім. В.П. Філатова АМН України
2005 – 2008 рр. – посада лікаря-офтальмолога, офтальмологічного відділення Українського державного науково-дослідного інституту медико-соціальних проблем інвалідності

Членство в асоціаціях:
2005 р. – чинний член Німецького офтальмологічного товариства
2009 р. – чинний член Європейського товариства катарактальних та рефракційних хірургів
2010 р. – чинний член Американського товариства катарактальних та рефракційних хірургів

Сертифікація та підвищення кваліфікації:
2008 р. – участь у міжнародній конференції офтальмологів у м. Берлін: «Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів (Німеччина)
2009 р. – участь у науково-практичній конференції офтальмологів у м. Дніпро
2009 р. – участь у міжнародній конференції офтальмологів у м. Барселона: «Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів»
2010 р. – участь у міжнародних конференціях: «Засідання американського товариства катарактальних та рефракційних хірургів» (США, м. Бостон) та «Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів» (Франція, м. Париж)
2011 р. – участь у міжнародних конференціях: «Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів» (Відень, Туреччина, м. Стамбул)
2012 р. – участь у міжнародній конференції офтальмологів у м. Мілан: «Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів»
2013 р. – участь у міжнародній конференції офтальмологів у м. Амстердам: «Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів» (Нідерланди)
2014 р. – участь у міжнародній конференції офтальмологів у м. Лондон: «Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів» (Англія)
2015 р. – участь у міжнародній конференції офтальмологів у м. Барселона: «Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів», був спікером на відеосимпозіумі зі складних випадків у хірургії катаракти (Capsule supporting device), (Іспанія)
2016 р. – участь у міжнародній конференції офтальмологів у м. Копенгаген: «Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів» (Данія)
2017 р. – участь у міжнародній конференції офтальмологів у м. Лісабон: «Європейське товариство катарактальних та рефракційних хірургів» (Португалія)

Відгуки про лікаря
Записатися зараз